W Rumunii

Pierwszy polski portal w całości poświęcony Rumunii

flaga-rumunii-trzy-kolory-niebieski-zolty-czerwony
Życie w Rumunii

Wakacyjny kurs języka rumuńskiego w Warszawie

Szkoła Języków Wschodnich Uniwersytetu Warszawskiego jak co roku organizuje intensywne kursy językowe. Niestety, obecnie w ofercie nie ma języka rumuńskiego. Dlatego zbieramy chętnych, dzięki którym tego typu zajęcia się odbywały. Potrzebnych jest zaledwie kilka osób!

Kursy będą odbywały się przez cały lipiec. W porannych bądź popołudniowych sesjach przewidziano sześćdziesiąt lub aż sto dwadzieścia godzin zajęć. Pojawiła się możliwość uczestnictwa w kursach z takich języków jak arabski, chiński, hiszpański czy japoński. Niestety, w ofercie Szkoły Języków Wschodnich nie znalazł się w tym roku kurs języka rumuńskiego na żadnym poziomie. Pracownicy SJW poinformowali nas jednak, że może się on odbyć – w przyszłym tygodniu opublikowany będzie nowy grafik z dodatkowymi językami.

Szansa na uruchomienie kursu będzie tym większa, jeżeli do SJW zgłosi się więcej chętnych. Dlatego zachęcamy naszych Czytelników do zapisów. Wszelkie informacje są udzielane poprzez maila lektoraty.sjw@uw.edu.pl i telefon 22 55 20 937  lub 531 007 996. Koszt kursu to 825,60 zł za 60 godzin lekcyjnych lub 1651,20 za 120 godzin lekcyjnych.

Więcej informacji o wakacyjnych kursach językowych można znaleźć na stronie Szkoły Języków Wschodnich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ