W Rumunii

Pierwszy polski portal w całości poświęcony Rumunii

dacia-duster-2017-rumunia
Gospodarka

Nowa Dacia Duster na wystawie we Frankfurcie

Siedem lat produkcji i ponad milion sprzedanych egzemplarzy – takimi wynikami mogła pochwalić się Dacia Duster, która była prawdziwym hitem. Teraz o serca kierowców z całego świata zawalczy druga wersja popularnego SUV-a.

Nowy design zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, bardziej opływowe kształty oraz cała masa dodatkowych elementów wyposażenia. Zaprezentowana właśnie podczas Frankfurt Motor Show Dacia Duster drugiej generacji posiada całą masę ulepszeń wobec poprzedniej wersji produkowanej od 2010 roku. Już od stycznia do sprzedaży trafi nowa wersja samochodu.

– Zbudowany na mocnych stronach swojego poprzednika, całkiem nowy Duster daje klientom więcej – wszystko w cenie, która nadal jest niewiarygodnie przystępna. Nowy Duster jest Dusterem, jak nigdy. To off-roader, który będzie wiózł klientów dalej, a do tego w jeszcze większym stylu i komforcie – powiedział podczas prezentacji modelu Jean – Christophe Kugler, wiceprezes Dacii w Europie.

Nowy Duster będzie można kupić zarówno w opcji z napędem na jedną, jak i na obie osie. Pojazd będzie napędzany zarówno jednostkami benzynowymi, jak i silnikami diesla o pojemności odpowiednio 1,2 i 1,5 litra.

Fot. Dacia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ