W Rumunii

Pierwszy polski portal w całości poświęcony Rumunii

rumuskie-leje-1966-cuza-romanian-leu
Życie w Rumunii

Pierwszy konkurs portalu www.wRumunii.pl – “Opisz nam swoją Rumunię”

Z dumą ogłaszamy pierwszy konkurs na naszym portalu, w którym do wygrania jest spora suma pieniędzy. Studzimy jednak emocje, gdyż chodzi o banknoty z 1966 roku. Mamy nadzieję, że nagroda zachęci Was do aktywności, a ewentualna wygrana stanie się ciekawą pamiątką z kraju, który tak bardzo lubimy.

Długo zastanawialiśmy się nad zasadami konkursu. Chcieliśmy uniknąć jakichkolwiek wyścigów na liczbę “lajków” i “udostępnień” na Facebooku, bo zależy nam na tym, aby nasze artykuły trafiały do prawdziwych miłośników Rumunii – nie zaś do przypadkowych osób, które z sympatii do uczestników konkursu podzielą się wrzuconą przez nich treścią. Wpadliśmy więc na plan, którego realizacja będzie wymagała od Was odrobiny zaangażowania, ale jednocześnie da dużo satysfakcji. Nasz konkurs ma bowiem charakter literacko-dziennikarsko-reporterski, a konkretniej polega on na podzieleniu się swoimi przemyśleniami na temat Rumunii na łamach portalu. Szczegóły poniżej, w regulaminie:

1. Konkurs “Opisz nam swoją Rumunię” organizowany jest przez portal www.wRumunii.pl

2. Konkurs polega na przesyłaniu przez uczestników krótkich tekstów, najlepiej opatrzonych zdjęciem (lub zdjęciami!), których tematyka dotyczy Rumunii. Istnieje możliwość przesłania tekstów wcześniej publikowanych, o ile nie istnieją przeszkody formalne uniemożliwiające ich ponowną publikację.

3. Forma, jak i treść, są dowolne. Może to być krótki esej, wiersz, reportaż, fotoreportaż, wspomnienie z pierwszego wyjazdu, etc. To Wy decydujecie, o czym chcecie napisać.

4. Konkurs zostaje ogłoszony dnia 1 kwietnia 2017 roku, a na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2017* roku włącznie.

5. Prace należy wysyłać pod adres e-mail michal.torz1986@gmail.com

6. Osoby wysyłające swoje prace konkursowe godzą się jednocześnie na ich publikację. Redakcja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia korekty i skrótów, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Autorzy mają prawo do pisania zarówno pod własnym nazwiskiem, jak i pod pseudonimem.

7. Nagrodą dla dziewięciu najlepszych treści są banknoty widoczne na zdjęciu (każda osoba dostaje po jednym). Wszystkie mają nominał 50 ROL i pochodzą z 1966 roku. Banknoty są w różnym stanie, a poszczególne egzemplarze zostaną rozlosowane pośród zwycięzców.

8. Banknoty dla uczestników zostaną wysłane niezwłocznie po ogłoszeniu wyników i otrzymania adresu wysyłki.

9. Oceny tekstów podejmą się redaktorzy portalu www.wRumunii.pl oraz osoby wspierające portal.

10. Wyniki zostaną ogłoszone 1lipca 2017 roku*.

11. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie, o czym niezwłocznie poinformujemy.

Liczymy na Wasze uczestnictwo i życzymy powodzenia!

Redakcja portalu www.wRumunii.pl

*Terminy uległy wydłużeniu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ