W Rumunii

Pierwszy polski portal w całości poświęcony Rumunii

la-multi-ani-2017
Polityka

Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja portalu życzy swoim Czytelnikom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2017. Zapraszamy do przeczytania krótkiego podsumowania minionego roku, w którym zebraliśmy też parę zapowiedzi na najbliższe tygodnie.

Wprawdzie w naszym przypadku trudno mówić o “podsumowaniu roku”, gdyż portal został uruchomiony zaledwie na początku grudnia, ale już teraz chcielibyśmy podzielić się z Wami paroma przemyśleniami.

W przeciągu tych trzech tygodni odwiedziło nas ponad pół tysiąca Czytelników, co przełożyło się na ponad 3000 odsłon. Nie jest to na pewno wynik rewelacyjny, ale zdajemy sobie sprawę że tematy poruszane na portalu wciąż są swego rodzaju niszą. Cieszy nas natomiast niezmiernie fakt, że spotykamy się z tak wielkim zaangażowaniem z Waszej strony. Otrzymaliśmy wiele wiadomości, w których życzyliście nam powodzenia i gratulowaliście pomysłu na portal.

Pojawiają się też pierwsze osoby chcące z nami współpracować, za co należą się szczególne słowa uznania, gdyż w zamian nie możemy zaoferować nic ponad szczere podziękowania. Póki co pojawiła się dzięki temu piękna fotorelacja Agnieszki Kamyszek ze świątecznie przystrojonego Bukaresztu. Niebawem mamy nadzieję opublikować też artykuły innych osób, które się do nas zgłosiły.

Z naszej strony z pewnością czeka nas jeszcze sporo pracy. Niebawem pojawią się na pewno kolejne kategorie newsów, gdyż obecny podział okazał się zbyt ogólny. Na pewno rozdzielimy działy “kultura i turystyka”, marzy nam się też np. dział poświęcony Polonii z Bukowiny. Co jeszcze nowego pojawi się na portalu? Na pewno zmienimy szatę graficzną, w tym obecne logo które od początku miało charakter tymczasowy. Postaramy się też jak najprędzej uruchomić system komentarzy.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym portalem. Mamy nadzieję, że spełnia on Wasze oczekiwania i sprawi, że Rumunia zyska też nowych miłośników. La mulţi ani!

Grafika: www.obiectivbr.ro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ